Frank Lowy z FFA tvrdí, že ponuka neúspešných víťazstiev FIFA v Austrálii bola naivná, ale čistá

Predseda futbalovej federácie Austrália Frank Lowy priznal, že národná ponuka Svetového pohára v roku 2022 bola “naivná”, ale “čistá”. V otvorenom liste adresovanom austrálskej futbalovej komunite Lowy Sa pokúsil oddeliť seba a Austráliu od rastúceho škandálu, ktorý zaútočil na Fifu, ktorého prezident Sepp Blatter oznámil svoju rezignáciu v utorok po búrlivom týždni, počas ktorého bolo sedem úradníkov zatknutých v Zürichu a celkom 14 obvinených z Bet365 bonusy obvinení z korupcie v USA a Švajčiarsku. </p> <p> Lowy, ktorý bol neoddeliteľnou súčasťou austrálskych 46 miliónov dolárov zdaniteľných platieb financovaných z ponuky hostiteľského majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2022, uviedol, že odchod Blattera je momentom pre futbal, ale pripustil, že “vyľakal” Ocenenie Kataru turnajom za sedem rokov.Prebieha prešetrovanie zo strany švajčiarskych orgánov v procese ponúkania cien, na konci ktorého Austrália získala iba jeden hlas.

“Urobili sme čistú ponuku,” napísal Lowy. “Ja viem, že iní nie, a ja som zdieľal, čo viem s úradmi, vrátane Michael Garcia, ktorý podnikol dvojročnú vyšetrovanie Svetového pohára ponuky 2022. </p> <p>” Ale to robíme chyby? Áno. Bol naivný? V niektorých prípadoch áno. Budeme robiť veci inak v budúcnosti?Absolútne. ”

Boli vznesené otázky týkajúce sa austrálskej ponuky zameranej na 500.000 dolárov darcovstvu Concacaf, konfederácii Severnej a Strednej Ameriky, ktorú potom riadil Jack Warner, teraz zneuctený zástupca Trinidadu a Tobaga Fifa a jeden Z tých, ktorí boli zatknutí v stredu minulého týždňa. </p> <p> List Lowyho uviedol peniaze – na financovanie štúdie uskutočniteľnosti s cieľom vytvoriť centrum excelentnosti v Trinidade & Tobago – nebol online stavky prevedený na bankový účet spoločnosti Warner, ale skôr priamo do spoločnosti Concacaf.V liste, v ktorom sa uviedli, že finančné prostriedky boli zneužité Warnerom, ktorého Lowy označil za “povesť” ako farebný charakter. ”

Lowy dodal, že Austrália sa pokúša získať tieto peniaze, Jeho účel sme zamýšľali.  “Urobili sme čistú ponuku a my sme na to hrdí, ale nebolo to rovnaké podmienky, a preto sme to nezískali,” povedal. “Napriek svojim sťažnostiam, Lowy, ktorý šiel proti bloku ázijskej futbalovej konfederácie tým, že hlasoval proti Blatterovi v nedávnych prezidentských voľbách v Fife, bol optimistický o odchodu Švajčiarsko. “Svetový futbal by mohol byť len na začiatku novej éry,” povedal. “Rezignácia Sepp Blattera by mala otvoriť dvere k veľkým reformám.Povedal by som, pretože problémy Fify sú hlboko zakorenené a zapletené do kultúry, ktorá sa rozvinula už desaťročia. Bude to trvať spoločné a zosúladené úsilie svojich futbalových združení, aby odstránili neporiadok.

“Austrália sa pokúsila čo najlepšie pracovať v rámci futbalových fór na podporu reformy. V roku 2013 sme začali pracovať na nápadoch, ktoré by umožnili spoločnosti Fifa pracovať s väčšou transparentnosťou a zodpovednosťou. Mnohí iní vo svetovom futbale pracujú na podobných projektoch. “Teraz sa zdá, že na Fifě by mohlo dôjsť k novému vedeniu, ktoré by bolo ochotné počúvať tieto myšlienky.

” I Cítiť, že minulý týždeň sa stala povodňou.Séria udalostí, ktoré viedli až k dramatickému vývoju minulého týždňa, a celkový škandál okolo Fify opustil Austráliu bez možnosti, ale aby hlasoval za zmenu. ”

Skôr v tom istom čase popredný novinár, ktorý vyšetruje korupciu na Fifa roky povedala program Lateline spoločnosti ABC, že Lowy má ponúknuť svoju rezignáciu. Andrew Jennings tvrdí, že nedostatok náležitej starostlivosti počas procesu podávania žiadostí o majstrovstvá sveta v roku 2022 by mal prinútiť Lowya, aby odstúpil.

zdroj: http://stavky1x2.com/bet365/

Rate this post