Musíme se vylepšit ve všech věcech

Osvobození od zkaženého vítězství a zklamání z bodové ztráty. Slovenská hokejisté zdolali ve svém úvodním zápase na mistrovství světa Dánsko 4: 3 po nájezdech a litovali, že soupeře nezlomili už v řádném hracím čase.

“Zápas se vyvíjel všelijak, mohli jsme mít tři body, ale máme dva . Je dobré, že máme ten extra bod, “komentoval slovenský kapitán Tomáš Kopecký. Po úchvatném přijetí od fanoušků následoval ospalý začátek Slováků. V první třetině vystřelili na branku soupeře jen třikrát.

“Na začátku jsme hráli ustrašeně, možná tam bylo i trochu nervozity.Někteří hráči, včetně mě, netušili takovou atmosféru, to bylo elektrizující. Děkujeme fanouškům za to, že nás posunuli dopředu, “řekl Kopecký. Cíl 134 vteřin před koncem Slováci čekali na první gól po dlouhou dobu, více než 48 minut. Pak se dvěma zásahy za 78 vteřin vedli, ale po dalších 31 sekundách ztratilo vedení. Znovu se objevili, ale Dans, 134 sekund před koncem, se vyrovnal krátce poté, co se vrátí z lavičky Michal Sersen.

“Vyloučení mě překvapilo, pravděpodobně změnilo pravidla. Jen jsem chtěl, aby jsem odhodil sestřel na led, ale z rukavice jsem pustil puk do oka.Rozhodčí to asi považovali za úmyslné vyhození, “popisoval obránce Slovanu, který dal po tvrdé střele od modré první gól slovenského týmu. ” Dánové nás nepřekvapily, akorát nám to ze začátku nepadalo. V 1. minutě se tak zvyšuje rozdíl mezi oběma soupeři. Škoda, že to vítězství není za tři body, “hodnotil Sersen.Graňák: Mužstvo ukázalo charakter.

adost ze dvou bodů, nebo smutek z toho, že nejsou tři? “.” Cítili jsme se zodpovědní, chtěli jsme vstoupit do turnaje dobře a možná to bylo trochu na začátku. Nepodařilo se nám dlouho skóre.Samozřejmě, chtěli jsme tři body, ale třeba myslet pozitivně, poučit se a vzít si z toho ty dobré věci, “rozebíral Graňák.

” Mně se velmi líbilo, že mužstvo ukázalo charakter, všichni makali na sto procent a myslím, že to i bylo vidět, “doplnil. ” Jsem mile překvapen z výkonu některých našich hráčů, “přidal se Kopecký.Prvému útoku se nedařilo.